מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

המטבח החדש

אל מגדלי הים התיכון, דיור מוגן איכותי במיוחד, מגיעים דיירים מרקעים שונים ומגוונים. ישנם אנשים מבוגרים אשר כל חייהם חיו בפשטות, אך בגיל מבוגר הילדים מחליטים לעשות עבור עצמם מעשה טוב ולעבור אל בית דיור מוגן יוקרתי עבור הגיל השלישי בו יוכלו ליהנות מהחיים בצורה הרבה יותר טובה, לקצור את הפירות שזרעו בעמל רב במהלך החיים וליהנות מחיי חברה חדשים שיעניקו להם אושר רב בכל יום מחדש.

 המטבח החדש

במגדלי הים התיכון מקפידים להעניק לבני הגיל השלישי הנמצאים במקום לא רק חוויות מוכרות, אלא להוציא אותם מן השגרה אליה הורגלו ולחשוף אותם לאתגרים חדשים ולתחומי עניין שלא הכירו עד כה, נושאים חדשים אשר יגרמו להם הנאה רבה בכל יום מחדש וציפייה ליום שלמחרת ולחוויות שהוא יביא עמו. כך נוצרה במגדלי הים התיכון חווית המטבח החדש.

חוויה קולינרית יוצאת מן הכלל

במגדלי הים התיכון מעניקים לכל הדיירים אפשרות להיחשף אל טעמים חדשים ואל סגנון בישול שלא הכירו עד כה. כל דייר במקום זוכה לחוויה קולינרית מיוחדת מאוד ונחשף לסוגי מאכלים שכלל לא ידע שהם קיימים – סושי ומאכלים יפניים שונים, פירות אקזוטיים ועוד מגוון רחב של טעמים ושל בישולים אשר מעניקים טעם טוב לכל חך ומשמחים מאוד את הדיירים שאוהבים אוכל מיוחד ומבינים את הטעמים השונים שבו.

בנוסף, דיירים שונים במקום משתתפים בקבוצות בישול בהן הם לומדים כיצד להכין מאכלים חדשים וכיצד לבשל אותם בצורה טובה יותר ובאופן הנכון. גם אלו אשר התעסקו באוכל לאורך כל חייהם ורואים את עצמם כבשלנים מומחים, נחשפים במגדלי הים התיכון לרבדים קולינריים חדשים וזוכים ללמוד נושאים רבים שכלל לא יצא להם להיחשף אליהם במהלך החיים.

החוגים הקולינריים במגדלי הים התיכון זוכים לחשיפה רבה. דיירים רבים נהנים מאוד מההשתתפות בהם ואינם מפספסים אפילו שיעור אחד. ההשתתפות בשיעורים תורמת להם לא רק להנאה וללמידה של דברים חדשים, אלא גם מפתחת את הכישורים החברתיים שלהם ויוצרת חברויות חדשות של אנשים בעלי תחומי עניין זהים, דבר שמסייע מאוד למבוגרים אשר מתקשים להיפתח ומתקשים למצוא חברים חדשים במקום.

מטרה ועניין בחיים מביאים לבריאות נפשית ופיזית

רבים חושבים כי בגיל המבוגר אין מה לעשות נגד ההזדקנות ונגד המחלות המגיעות יחד איתה, אך קביעה זו אינה נכונה כלל. אמנם כולנו מזדקנים, זו דרך העולם, אך חלק מאתנו מזדקנים מהר יותר מאחרים. אתם יכולים לראות שני אנשים בני אותו גיל אשר אחד מהם תשוש, עייף, עצבני ומואס בחיים, ולעומתו אדם בן 70 שמח, מחייך כל היום, משחק עם הנכדים ונהנה לקום בכל בוקר – הכל תלוי באורח החיים של האדם ובפעילות אותה הוא עושה בכל יום.

החיים בדיור המוגן של מגדלי הים התיכון מעניקים לכל דייר אופציה להנאה רבה ואפשרות לחוות חוויות חדשות אשר יתרמו לחייו בצורה משמעותית מאוד ויעניקו לו הנאה רבה בכל יום מחדש. החוגים הקולינריים, המציעים טעמים חדשים, היכרות עם מאכלים שונים וכמובן – הנאה וצחוק עם חברים, גורמים לכל המשתתפים בהם לקום בהנאה בכל בוקר ולהתרגש לקראת היום החדש ולקראת החוויות שהוא יביא איתו.

צרו עמנו קשר