מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הרצאות לגמלאים

גמלאים רבים אשר הגיעו לגיל בו אין להם יותר עבודה להשקיע בה או ילדים קטנים, רוצים להתחיל להשקיע בתחום שלא הכירו בעבר, או ללמוד תחומים חדשים שאולי תמיד התעניינו בהם, אך לא היה להם זמן לחקור אותם לעומק. לכן גמלאים רבים בוחרים להשתתף בהרצאות שונות המיועדות עבור קהל יעד בדיוק כמותם, הרצאות אשר מועברות על ידי מרצים מנוסים בהרצאות לבני הגיל השלישי, במגוון רחב של נושאים מעניינים אשר יעשירו את הידע של כל אחד מהמשתתפים ויתרמו לו באופן אישי.

הרצאות בבית דיור מוגן

 כמה עולה הרצאה לגמלאים?

היום ניתן למצוא הרצאות לגמלאים גם בבתי דיור מוגן יוקרתיים ואיכותיים, כאשר אלו הרצאות המיועדות לדיירים בלבד, וכן הרצאות שונות במתנ"סים ומטעם העירייה במקומות שונים, אך הרצאות כאלו מתקיימות בתדירות פחותה יותר לעומת בדיור המוגן.

אם מדובר בהרצאה אשר מועברת במסגרת דיור מוגן, היא תהיה ללא עלות למתגוררים בבתים במקום, מטבע הדברים, אך אם מדובר בהרצאה מטעם מקום אחר, ייתכן כי עלות הכניסה תעמוד על כמה עשרות שקלים. בנוסף, ישנם מקומות המציעים סדרות של הרצאות, כמו מרכזי יום לקשישים, ספריות עירוניות וכדומה, ובהם ניתן לרכוש כרטיסיה אשר מוזילה את המחיר לכל הרצאה, וכמובן – היא משתלמת רק אם אתם מתכוונים להגיע באמת לכל הרצאה ולא פעם אחת בודדת בלבד.

 רעיונות לנושאים להרצאות לגמלאים

אם אתם רוצים לארגן הרצאות לגמלאים או לבני גיל הזהב, הנה רשימה של כמה נושאים שיכולים לעניין מאוד אנשים בגיל הזה ויכולים לאפשר להם ליהנות מההרצאה ולשוב להרצאות רבות באותו המקום. בין הנושאים המבוקשים ביותר על ידי גמלאים ניתן למצוא:

  • הרצאות העוסקות בנושאים היסטוריים, בין אם מדובר בהיסטוריה של ארץ ישראל ובין אם מדובר בהיסטוריה של העולם כולו.
  • הרצאות הכוללות סיפורים אישיים של אנשים שונים אשר עברו חוויות יוצאות דופן שלא כל אחד מכיר, והחוויה שעברו יכולה לתת מוסר השכל לרבים.
  • הרצאות העוסקות בחקר של מדינות ומקומות שונים ברחבי העולם.
  • הרצאות העוסקות בתחומי האמנות השונים, על כל תתי – התחומים אשר נכנסים תחת השם "אמנות" (כמו ציור, קולנוע, מוסיקה לסוגיה השונים, תיאטרון, מחול וכן הלאה).
  • הרצאות בנושאי דת, הגות ופילוסופיה.
  • הרצאות הנוגעות לחיים בגיל השלישי, להתמודדות עם משברים בגיל הזה, לחיזוק של הזיכרון ושל כישורים אחרים אשר נעלמים עם הזמן וכיוצא באלה.

אלו נושאים אשר יכולים לעניין מאוד גמלאים ומדובר בהרצאות אשר יכולות למשוך רבים מהם, ולכן אם אתם בוחרים לארגן הרצאות לגמלאים, כדאי שאלו יהיו הרצאות מהסוג הזה.

צרו עמנו קשר