מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

הרצאות במגדלי הים התיכון

בבתי הרשת נערכות הרצאות שונות ומגוונות ממגוון תחומי דעת כמו – מוסיקה, אמנות, טיולים בעולם, אקטואליה, היסטוריה, תנ"ך, ועוד.
אנו מקפדים לשלב בין תחומי דעת קלאסיים, לאלה העכשוויים והמודרניים כדוגמת פורמט טד, חידושים והמצאות, טכנולוגיות מתקדמות, רפואה, משפט ועוד.
ההרצאות מועברות ע"י מיטב המרצים בארץ, הנבחרים בקפידה.

הרצאות בבתי דיור מוגן ברשת

מומנט מוסיקלי
האזנה למוסיקה וקונצרט מודרך:
מוסיקת עולם, מוסיקה ישראלית, עולם המוסיקה הקלאסית, מקהלת הבית, נגינה ועוד.

אקטואליה וידע
הרצאות על ענייני דיומא, ממשל ופוליטיקה ועוד.
דיירי המגדלים שלנו הם שוחרי דעת וידע וצמאים למידע עדכני על המתרחש בעולם הגדול ואצלנו בארץ. הם "חיות פוליטיות" ובעלי דעות מוצקות.
במסגרת ההרצאות הנ"ל הם יכולים להתעדכן בדברים שעל סדר היום הציבורי, לנהל דיונים סוערים ולהביע דעה. ויש להם…

קצרים
הרצאות בסגנון TED
הקונספט של TED הוא חדשני ומעניין (הרצאות קצרות בנות 18 דקות או פחות במגוון תחומים), ולכן הוחלט ליצור עבור הדיירים חוויה הדומה לפורמט המקורי: מפגשים חדשניים וקצביים אשר מאפשרים להיחשף בשעה אחת ל-4 תחומי דעת ולרעיונות חדשניים ומעניינים בנושאים שונים הקשורים אל עולמות התוכן שלהם.
זוהי תכנית ייחודית המאפשרת לדיירים להרחיב את תחומי העניין תוך כדי חשיפה לחוויה שונה, קצבית ועכשווית.

השנה תנסוק חוויית Ted לעולמות מרתקים ותועבר באמצעים מגוונים.

בפורמט Ted Online נחווה יחד הרצאות Ted סוחפות וייחודיות העוסקות בנושאים שונים. ההרצאות יהוו פלטפורמה לפיתוח נושא שיח משמעותי ועיבודו. כמו כן, נזמין במהלך השנה מרצים נוספים שיפיצו בפניכם את הרעיון הייחודי שלהם.

מנחה: איילת גינזבורג מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת (מטעם אוניברסיטת בר-אילן) ומאמנת אישית ועסקית (בוגרת איק"א) המתמחה בתחום התמודדות עם שינויים ותהליכי קבלת החלטות.
בחלק מהמפגשים ישתתפו מרצים אורחים נוספים.

בימים אלה אנחנו עומלים על סדנה ייחודית בה ילמדו הדיירים מאיש מקצוע מוביל בתחומו את סודות ההרצאה הקצרה. במסגרת הסדנה יבנו הדיירים בעצמם סדנה בתחום דעת אישי שלהם, ויצאו לסיבוב הרצאות בבתי הרשת.

טכנולוגיה, קידמה וחדשנות
הרצאות בנושא מדע, ביוטכנולוגיה, העידן הדיגיטלי ועוד.
להישאר עם "האצבע על הדופק" ולחשוף את הדיירים לכל מה שקורה סביבם. ‪ גילם גם בגיל השלישי אנחנו אוהבים להישאר מעודכנים ולהיחשף לחידושים שסביבנו:
עולם המחר – עתידנות, העולם הדיגיטלי הממוחשב, רובוטיקה, קדמה ברפואה ועוד.

טיולי "כורסא"
בשביל לטייל וליהנות, לא תמיד חייבים לקום מהכורסא.
אשכול שלם של הרצאות סביב טיולים בארץ ובעולם, מלווים בקולות ותמונות, דרכם נוצר שיח בנושאי תרבות, אקולוגיה, פוליטיקה ועוד.

יהדות ומסורת
העבר, המסורת, המקורות. תמיד אמרו לנו שכדאי לדעת לאן ללכת צריך להבין מאיפה באנו. אז לכל מי שזהו כור מחצבתו – מגוון הרצאות מרתקות החל מלימודי תנ"ך, ההיסטוריה של עם ישראל, יהדות התפוצות, נושאי דת ומסורת, חגים ומועדים בלוח השנה העברי ועוד.

מועדון הסרט הטוב
סדרת הרצאות וצפייה מונחית בסרטי קולנוע בניהולו המקצועי של יהודה סתיו – מבקר הקולנוע של ידיעות אחרונות ומרצה לתולדות אומנות הקולנוע באוניברסיטת חיפה.

צרו עמנו קשר