מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

חוגגים עם הגבעטרון

בית הדיור מוגן שלנו  בנורדיה מציין יום הולדת 80 לדיירת תמי בן יעקב מותיקות להקת הגבעטרון בערב מחווה של הלהקה לתמי ולדור הוותיקים
והערב הוא ערב חג לתמי השייכת לדור חומה ומגדל  זמרת וסולנית של  להקת הלהקות המייצגת באופן כל כך אותנטי את ארץ ישראל היפה. – להקת הגבעטרון.

הלהקה נוסדה עם קום המדינה בקיבוץ גבע שבעמק יזרעאל שזכתה לפופולריות רבה  עד היום. להקה  שכל שיר משיריה מתחבר לכל אחת ואחד מאתנו הן בניגונים והן בתכנים.

הסתיו כבר מורגש ברוח הקלילה והנעימה על המדשאה העגולה והירוקה של הבית בנורדיה. בלונים, פרחים ודגלוני הרשת, משרים אווירה חגיגית וסתווית כאחד.

כל דיירי הבית ואורחים מהקהילה עמסו את הדשא ולא יכלו שלא לפצוח בשירה רמה יחד עם הלהקה שהקדישה במיוחד לאירוע זה את פסקול שיריה הישנים והמוכרים, החל משיר השבלים עם קטע הסולו המפורסם של תמי שלקול הסופראן שלה אין גיל, דרך עמק שלי וכמובן בת 60 הקלאסי, מחרוזת שירים רוסיים ועוד ועוד.

שרנו, נהננו, ברכנו ושמחנו שנפלה בחלקנו הזכות להיות לה, לתמי בן יעקב לבית.

הבית בנורדיה שלנו אחד אחד מבתי הדיור מוגן בשרון של הרשת. הבית נמצא בישוב נורדיה ומספק מענה לבני הגיל השלישי הנמצאים באזור או שרוצים לעבור לאזור חדש. כאשר מדובר רוצים לבחון את נושא הדיור מוגן, צריך לבחור את הבית לאחר שרואים אותו ובוחנים אותו במו עניכם. אנו מזמינים אתכם לבית בנורדיה – חוויה שלא תשכחו הרבה זמן!

צרו עמנו קשר