מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

חכם על הסמארטפון

בשנים האחרונות יותר ויותר בני הגיל השלישי מתפעלים טלפונים חכמים דור שלישי ולומדים להכיר ולהוקיר את יתרונם הגדול. לא פלא שרשימת ההמתנה לסדנאות תפעול הטלפונים הולכת וגדלה. החל מתפעול בסיסי רגיל, דרך סדנא לאפליקציות מתקדמות, לתפעול המצלמה הדיגיטלית המותקנת בטלפון הנייד ועד לשימוש בטלפון הנייד כמחשב לכל דבר, אייפון או אנדרואיד.

בין אם הדבר רצוי ובין אם לאו, לא ניתן להתכחש למעמד שתפס הסמארטפון בחיי חלקים נכבדים בציבור. כן, מסתבר שגם אצלנו בבתי הרשת הטלפון החכם תופס מקום מרכזי בחיי היומיום של הדיירים. בבית בגני תקווה למשל, יש לדיירים קבוצת ווטסאפ ובלחיצת כפתור אחד ניתן ליידע את כל הדיירים על שינוי מועד הרצאה, תזכורת על פעילות מעניינת ועוד אין ספור אופציות. הסמארטפון הפך לידידו הטוב של האדם.

במכשיר זה טמון סיפור חייו של האדם, אצורים בתוכו רגעים וזיכרונות משמעותיים, לצד מידע ופרטים חיוניים לתפקודו היומיומי כמו כתובות ומספרי טלפון של קרובים ומכרים, יומן, פתקי תזכורות, לוח שנה ועוד. חלק משמעותי בלמידה אצלנו בסדנאות תפעול הטלפונים הניידים מתמקדת למשל כיצד לגבות את תוכן המכשיר "בענן" ולהבטיח שמידע לא יאבד.

הסמארטפון משמש לחלקנו גם כמחשב אישי ואף לפלטפורמה באמצעותה מנהלים מערכות יחסים חברתיות (פייסבוק וכדומה.) הסמארטפון הוא כספת ניידת של בעליו המכילה תמונות, התכתבויות אישיות ומידע פרטי ולעתים אף סודי (חשבונות בנק, ארנק דיגיטלי ועוד.) מכאן הקשר העמוק, לעתים עד כדי תלות, בין בעל המכשיר לסמארטפון שלו.

מחקרים עדכניים מלמדים כי חלקים ניכרים באוכלוסייה סובלים מרמות משתנות של חרדה מאובדן המגע עם הטלפון הסלולרי, מהפחד שלא להיות ". אזNO-MOBILE-PHONE PHOBIA" .זמין לצד כל ההתלהבות מה"צעצוע" העכשווי שזכיתם להיות חלק מהמשתמשים בו יחד עם הגאווה שאתם יכולים לתקשר ON LINE עם הנכדים ולהיות חלק מקבוצת הווטסאפ המשפחתית, חשוב להקפיד שהגולם לא יקום על יוצרו ושלא תהפכו לתלותיים בו. והכי חשוב – לדאוג לגיבוי מתמיד. בדיוק לשם כך מומלץ להירשם לסדנאות הסמארטפון בבתי הרשת.

צרו עמנו קשר