מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

יום המעשים הטובים

יום המעשים הטובים במגדלי הים התיכון

את יום המעשים הטובים פתחנו בערב הצדעה לדיירים מתנדבים ובו חילקנו תעודות למתנדבים שלנו שעושים מעשים טובים כל השנה.  במעשיהם הם יוצרים חברה אכפתית וחזקה.

יום המעשים הטובים במגדלי הים התיכון

למחרת, החלטנו לציין את היום המיוחד השנה בסימן של "שכנות טובה ירוקה לסביבה" כי כולנו ערבים זה לזה ויש לנו מחויבות לשמירה גם על האזור בו אנו גרים.

מאחר ואנו ממוקמים באזור "בקעת אונו" קיימנו את האירוע בשיתוף פעולה עם וותיקי קריית אונו

החל משעות הבוקר נפגשו הדיירים עם וותיקי קריית אונו ליום פעילות משותף שכלל: פינת יצירה מחומרים ממוחזרים, ציור משותף עם מסר ירוק לסביבה ,עמדת שזירת פרחים בשילוב שני סוגי פרחים שהיה בהם מסר של אחדות וערבות הדדית, ריקודי עם בשביל ה- "ביחד" וכמובן מצב הרוח,  משחק פטאנק משותף לבעלי רוח ספורטיבית ופעילות "צ'יקונג" שמגמישה את השרירים ופותחת את הלב.  חתם את  האירוע  האמן יובל דור בתכניתו –  "אומנות ושמה תקשורת" – מופע קירוב לבבות למציאת שפה משותפת ויצירת "תקשורת מקרבת".  במופע,  שיתף אותנו יובל במסעו האישי לתקשורת בונה, ליצירת גשר של רגש בשביל לפתוח לבבות לאכפתיות ולרגישות הדדית, לעורר רצון לגשר על פני פערים למען יצירת שלום והרמוניה הנובעת מכבוד ואהבת השוני.

רגע מרגש ומיוחד ביום זה היה כשראש העיר המכהן מר ישראל גל עלה לבמה והעלה במחווה של כבוד מיוחד את ראש העירייה המיתולוגי של קריית אונו – מר אביגדור ורשה דייר הבית שלנו בבית בצומת סביון לקול מחיאות הכפיים הסוערות של כל המשתתפים.

צרו עמנו קשר