מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

לאהוב, להוביל, לנצח! ליגת המגדלים יצאה לדרך

אנשים מסוימים רוצים שמשהו יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שמשהו יקרה ויש אנשים שגורמים לזה לקרות"! (מייקל ג'ורדן) ביולי האחרון כמה מאות דיירים ספורטיביים בנפשם ובגופם גרמו לדבר שכה התפללנו לו לקרות – ליגת המגדלים יצאה לדרך! כמו שאמר כדורסלן מפורסם נוסף: "כישרון מנצח משחקים ועבודת צוות ואינטליגנציה לוקחת אליפות" (מג'יק ג'ונסון).ואכן, יש לנו צוות מנצח בכל הבתים שלנו ברשת וכך הצלחנו לקחת אליפות.

עוד לפני שהגענו לשיא המפגש בליגת המגדלים אותה ארח הבית בנורדיה שהפך לכפר אולימפי של ממש, החל תהליך של התגייסות בכל הבתים לכל אחד מענפי הספורט: ברידג, שחייה, טניס שולחן, ביליארד, שח מט וקבוצות הליכה. התחלנו לקבל תמונות של פעילויות מכל הבתים כיצד הם מתאמנים לליגה וכבר אז הרגשנו גאווה גדולה. עצם האימונים זה כבר ניצחון גדול של הרוח והגוף, ההתמדה, הנחישות והאימונים. כל אחד מאלו וכולם יחדיו מהווים ניצחון יום יומי ועל כך מגיעה מדליה לכולם.

במה זו היא גם הזדמנות להודות לכל יושבי הראש של המקצועות בליגה, כולם מקרב הדיירים שלנו. אתם מוזמנים לפנות אליהם ולהציע רעיונות וכל דבר שיכול להמשיך לפתח ולקדם את הליגה ואת כל אחת ואחד מכם בתוכה באופן אישי. אנו שמחים לציין שכבר קיבלנו הצעות לעוד מקצים שישולבו בהמשך ואנו מבטיחים עוד הרבה הפתעות במפגשי הליגה הבאים .יריית הפתיחה שנערכה בדיור מוגן בנורדיה היא רק שלב ראשון במסורת הליגה שתמשיך ותתכנס למפגשים נוספים אחת לתקופה. בכל פעם יארח ברוח ספורטיבית בית אחר מבתי הרשת ובכך נייצר קהילה שתעודד פעילות גופנית ותעניק מידי מפגש גביעים לזוכים.

אליפות במגדלי הים התיכון

צרו עמנו קשר