מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

מרגריטה רוזמן, דיירת הבית בבת ים - אישה ללא הפסקה

"כששואלים את הילדים שלי במה אני עוסקת הם עונים – אמא/סבתא  עוסקת בלבלות! לא עשיתי שום דבר מיוחד או חריג במהלך חיי.  אני ספרנית במקצועי, עבדתי בתור מורה תקופת מה. גרתי ברחובות, יש לי שלושה ילדים ושבעה נכדים שהם שבעת פלאי עולם.

אני עוסקת המון בספורט ואנחנו קבוצה של דיירים שהיכרנו פה בבית  שיורדים כל יום לים. בכלל יצרנו לנו כאן חבורה מאוד נחמדה. אנחנו יוצאים הרבה לבלות, פעם לפאב, פעם לג'ז, לקונצרטים. לא מזמן היינו בפסטיבל היין, אנחנו לא מחמיצים שום דבר ושום אירוע. גם בפעילות של הבית וגם מחוצה לו. בולעים את החיים. בראש השנה האחרון, פנו אלי שאברך לקראת השנה החדשה אז כתבתי – 'אלי אלי, שלא יגמר לעולם. החול והים רשרוש של המים' מצאתי שזה הכי מתאים לי ולמיקום שבו אני גרה בדיור מוגן בבת ים במגדלי הים התיכון על הים שהוא גם מאד נוכח בחיי היום יום שלי.

הדירה שלי ממוקמת עם מראה פנורמי מרשים של הים ואני צופה בו יום יום כמעט כל היום (כשאני בבית) וכמובן בצעידות יומיות בחוף הים או בטיילת בהתאם למזג האוויר.

לאחרונה לקחתי חלק בפרויקט מרתק שאני גאה שנבחרתי לו ועברתי חוויה לא רגילה יחד עם חברתי הטובה ג'ודי. יחד דגמנו 100 שנות אופנה שאותן ערכו לקליפ חביב ומחוייך. תחום האופנה מאד קרוב אלי. אני אוהבת להתלבש, לגוון ולהיראות טוב.  יש לי איזו שמלה ארוכה שאני יכולה להופיע באוסקר, יש עוד כמה דברים שקניתי ברגע של היסח הדעת והם בארון. מה שעוד יש לי מיוחד הם התכשיטים: אני ילידת בוליביה ושם יש משהו מאוד אופייני, מוטיבים של חיי האינדיאנים בזהב 18 קראט.

יש לי נטייה להשמנה, למרות שהבת שלי היא דיאטנית מפורסמת שמופיעה בטלוויזיה (ד"ר מאיה רוזמן). תמיד היה לי תירוץ: "הרי אף פעם לא יציעו לי להיות דוגמנית, נכון?" והנה בגיל 78 זה קורה!

צרו עמנו קשר