מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

מתנות לגיל הזהב, מה לקנות לסבא?

יום הולדת לסבא או לסבתא איננו סתם עוד אירוע, אלא מאורע מיוחד, חשוב ויוצא דופן. האדם החשוב לכולכם – ראש המשפחה שעבר כל כך הרבה בחייו – זוכה לציין עוד שנה להולדתו, ואתם רוצים לומר לו כמה אתם אוהבים, מעריכים ומוקירים תודה. אתם מחפשים מתנה שתביע ערב רב של רגשות מאד חזקים ושוברים את הראש סביב השאלה מה יכול להתאים, מה יכול להביע כל כך הרבה ולהסב לו אושר ונחת – אז הנה לכם כמה רעיונות מצוינים:

 מתנה לסבא

מתנות לגיל הזהב – להביע הכל בלי מילים

כדי שמתנה לסבא או סבתא תהיה מוצלחת עליה להיות מקורית, מרגשת ובעיקר – מיוחדת. למרות הקושי לחדש לאדם בגיל הזהב או בגיל מבוגר שראה הכל, שמע הכל וחווה לא מעט בכמה עשורים של חייו, יש לעמוד באתגר הקשה ולבחור מתנה ייחודית ומקורית. המתנה שתבחרו חייבת להביע הרבה מאד רגשות שממלאים את ליבכם, שעולה על גדותיו במחשבה על האיש היקר שמסמל בעיני כולכם כל כך הרבה. המתנה צריכה לומר בשמכם ללא מילים כמה אתם אוהבים, מעריכים, מוקירים תודה ואפילו מעריצים.

דברי הימים

מתנה לסבא צריכה גם איכשהו לסכם ולשקף את שעבר בחייו. כל אדם הוא סך כל המאורעות והחוויות שעבר בחייו, וכשאנשים זוכים לחיות כמה עשורים על פני הפלנטה, סיפור חייהם, דברי הימים שלהם וקורותיהם הם לא פחות ממפעל חיים. לכן יש לנסות לבחור במתנה שתספר על העבר, תנציח את שהיה ורצוי שהיא תישאר עם כולכם כמזכרת, כנכס משפחתי חשוב, ציון דרך גם עבור סבא וגם עבור הדורות הבאים.

המלצות למתנות לסבא ולסבתא

הקריטריונים שמנינו אינם פשוטים, אבל בהחלט ישימים ובני השגה. הנה לכם כמה פריטים מנצחים שיעמדו בכל הדרישות:

  • הפקת סרטון הנצחה – ניתן לפנות למפיקים העוסקים בתחום ולהפיק סרטון הנצחה – סרט תיעודי של ממש שיתאר את קורותיו של סבא. זה מרגש, זה מעניק כבוד והוקרה וזה נשאר כנכס חשוב גם לדורות הבאים.
  • הפקת אלבום דיגיטלי מעוצב ומפואר – התוכנות לעריכת תמונות הקיימות כיום מאפשרות להפיק ספרי תמונות עוצרי נשימה. אלבום שיעוצב בצורה מקצועית ויכלול תמונות מחייו של סבא, לצד ברכות ועיטורים, שירים וסיפורים, אנקדוטות ופתגמים מהווה מתנה מנצחת, חשובה ויקרת ערך.
  • ערב הוקרה – אם סבא מתגורר בבית אבות, בדיור מוגן או במוסד קהילתי כלשהו ניתן לערוך לו ערב הוקרה בהפתעה, במהלכו תישאו דברים, תקרינו מצגת או סרט ותעניקו לו רגעים מרגשים של הפתעה ושל שמחה.
  • – קלאסיקות – מבוגרים הם לרוב נוסטלגיים ואוהבים להתרפק על העבר. אם תעניקו להם במתנה פריטים קלאסיים, כגון רבי מכר או מארז DVD עם יצירות מפעם, הם יתמוגגו מנחת ויעריכו את המחווה.
  • – טיולים – רצוי מאד שסבא וסבתא ינצלו כל רגע וכל עוד מתאפשר להם, וייסעו לטייל ולכבוש יעדים בעולם. כדי לעודד אותם לעשות כן ניתן להעניק להם במתנה טיול: בין אם טיול מאורגן, טיול רק עבורם, טיול משפחתי לכולכם וכיוצא באלה. ניתן גם לרכוש מתנות הקשורות לטיול, כגון מזוודה משודרגת קלת משקל, אביזרי טיסה וטיול נחוצים, ספרי מסעות וכל מה שיגרום להם לארוז, להמריא ולחוות.
צרו עמנו קשר