מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

נעים במים - סדנת הידרותרפיה

מאת עדי חייט, מנהלת תרבות, הבית בבת ים

כבר לפני אלפי שנים בני אדם האמינו בסגולות מרפא שונות ומגוונות שיש למים, ושאלו מסוגלות להשפיע על בריאות האדם, מצב רוחו ואיכות חייו. לאורך השנים התפתחו תחומים שונים של טיפול במים כשאחד התחומים המוכרים והמבוססים שהתפתחו הוא תחום ההידרותרפיה. לטיפולים במים יתרונות רבים המשפיעים על מידת הצלחתם. בשל פיחות כוח הכבידה על גוף האדם במים, טיפולי מים שונים מאפשרים לנו  לבצע מגוון רחב של תנועות ומנחים שמחוץ לבריכה יסבו כאב רב.

יתרון נוסף מצוי במי הבריכה המחוממים. מסיבות אלו טיפול שיקום באמצעות הידרותרפיה מומלצים ביותר לאוכלוסייה המבוגרת. לטיפולי המים במסגרת בריכות טיפוליות ישנם יתרונות נוספים, הנוגעים לפן הרגשי של המטופלים. למים יכולת מופלאה להשרות רגיעה ונינוחות על השוהים בהם, מסיבה זו טיפולי מים שונים מתאימים גם לטיפולים המחייבים חיזוק רגשי, בניית ביטחון ושחרור ממתחים וחרדות שונות. כל אלו הביאו אותנו לפתוח בבית בבת ים קבוצת הידרותרפיה.

הסדנא מתקיימת  כבר 10 שנים ברשת מגדלי הים התיכון, דיור מוגן בישראל, בהדרכת  זיווה קימורה. זיווה, עובדת סוציאלית בעברה, עשתה הסבה מקצועית להידרותרפיה לאחר שהייה ממושכת ביפן שם התוודעה לתחום וקבלה הסמכה כמדריכה ממכללת גבעת וושינגטון.

בקבוצה  רשומים  כ-  20 דיירות (בעיקר) ודיירים.

משתתפי הסדנה מאוד מתמידים. לדברי זיווה,  עבודתם המתמדת מוכיחה כיצד אפשר להתבגר אחרת: נכון, יפה ועם  יכולות.

הסדנא מאופיינת בהיותה  שמחה ואפשר לראות זאת בתמונות המצורפות.

צרו עמנו קשר