מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

עיצוב ופיסול בנייר

בסדנאות הנייר מתקיים שילוב מנצח של יצירתיות, עבודה עם חומר נעים למגע, חברותא ומיחזור חומר גלם, מה שהופך אותן לידידותיות לסביבה ובתור שכאלה ל"טרנדיות" בארץ ובעולם.

מקורה העתיק של אמנות זו בן מאות שנים מסין שם נהגו לייצר מעיסת הנייר  מסכות מרהיבות.  הצרפתים כינו אותה –"נייר לעוס"  (papie mache). עד המצאת הפלסטיק נהגו לעשות בעיסת הנייר ראשי בובות. מכיוון שמדובר בחומר גלם שבסיסו מיחזור הוא תפס בשנים האחרונות תנופה ופופולריות רבה בקרב אמנים ובקרב הקהל הרחב.

העבודה בעיסת נייר קלה ופשוטה וניתן ליצור בעזרתה כמעט הכל, החל מבובות קטנות, דרך כלי נוי וכלים שימושיים ועד לרהיטים של ממש. החומר נעים למגע, אלסטי וקל לעיצוב. העבודה בעיסת נייר נחשבת מרגיעה ויצירתית ואינה דורשת מיומנויות מורכבות או הפעלת כוח פיזי. ניתן להכין עיסת נייר בבית מנייר טואלט, נייר עיתון, נייר משרדי גרוס ואפילו  מתבניות ביצים. סה"כ מדובר בחומר גלם פשוט זול וזמין שמקורו  למעשה ממיחזור נייר. אפילו את הדבק ניתן לייצר בבית מקמח ומים המתבשלים יחד. שילוב הנייר והדבק מייצר עיסה רכה, גמישה וחמימה למגע וממנה ניתן לפסל מה שרוצים. לאחר שהעיסה מתייבשת המוצר המוגמר מתקשה מה שמספק לו יציבות ועמידות.

%d7%a2%d7%99%d7%a1%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%a8-2

צרו עמנו קשר