מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פסטיבל המחולות – "רוקדים בלבן"

מסורת רבת שנים במגדלי הים התיכון, רשת דיור מוגן בישראל – פסטיבל מחולות בשבועות. גם השנה, כמיטב המסורת, לקחו בו חלק מאות דיירים שכבשו את רחבת הריקודים לבושים בלבן.  הרוקדים הגיעו משבעת בתי הרשת הפזורים בארץ. עוד נכחו באירוע כל מנכ"לי הבתים, מנכ"ל מגדלי הים התיכון דורון ארנון, סמנכ"ל התפעול תומר רוזנברג וסמנכ"ל הכספים אופיר רוזנבוים. כל הקישוטים והאווירה היו פרי יוזמה של דיירי הבית המארח בנורדיה שהכינו פרחים מחומרים ממוחזרים בסדנאות היצירה בבית. נועם יערי, מדריך ריקודי העם המיתולוגי שלנו, לימד מבעוד מועד, לכבוד 70 שנה למדינה, בכל חוגי הריקודים בבתים את הריקוד החדש – "הדגל שלי" כל המשתתפים, צויידו בדגלי ישראל ועלו לרקוד יחד ריקוד זה. ההתרגשות הייתה רבה. ועוד חידוש מרענן השנה – צילמו ותיעדו את האירוע דיירים שעברו הכשרה מיוחדת בקורס צלמים בהדרכת מנכ"ל הרשת- דורון ארנון.

אילנה: " הריקוד גורם לי להרגיש צעירה יותר, וגם לחברי הרוקדים"

הרצל: "ברגע שאתה מתחיל לרקוד אתה מתרכז בריקוד ובמוזיקה ומה שסביבך מאבד משמעות".

טובה: "הריקוד בעבורי הוא שמחה בלי קשר לגיל"

רוקדים בלבן הוא פסטיבל המתרחש מידי שנה, זהו פסטיבל בו דיירי הרשת נפגשים, משתפים חוויות, מעלים זכרונות, רוקדים ובאופן כללי, חוזרים לילדות.

צרו עמנו קשר