מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות – טיול לבאר שבע - בירת הנגב המתחדשת

אתייה בכר הצטרפה לדיירי הבית בגני תקוה לפני כשנה. כתושבת העיר  באר שבע לשעבר ובעלת זיקה מיוחדת לפארק קרסו למדע בעיר העלתה הצעה לקיים לדיירים טיול לעיר המתחדשת- בירת ההזדמנויות ,כפי שהיא ממותגת.

ואכן, בחודש מרץ האחרון נערך סיור בבאר אברהם שם השתתפו הדיירים בסיפורו של אברהם אבינו, אב משותף לשלושת הדתות ומי שהיה בהסכם השלום הראשון שנכרת ממש ליד הבאר.

באותה הזדמנות, נחשפו לראשונה לפארק המדעי בבאר שבע שנחנך לפני כ-חמש שנים, על מגוון הפעילויות החינוכיות הענפות המתקיימות בו. המוזיאון שבפארק כולל תערוכות אינטראקטיביות המבוססות על עקרונות מדעיים כולל תערוכת גרעין ייחודית . המקום פתוח וזמין לביקור מאתגר של משפחות  בכל הגילאים.

בהמשך היום נערך סיור רכוב בעיר מלווה במדריכה נמרצת שהצליחה לשכנע את כל המשתתפים שבאר שבע המתחדשת איננה אותה עיר השמורה בזיכרון של כל אחד מאתנו מימים אחרים.

לקינוח,  ביקרו הדיירים באוהל של מרים – "בת המדבר" הרוקחת. מרים,  בדואית שחרגה מהכללים המקובלים של בני עמה, רוקחת  לפי מרשמים שקיבלה מסבתה, צמחי מרפא אותם היא מלקטת בשדות ליד תל שבע.  ספורה של אישה בדואית  שהעזה והצליחה.

כל משתתפי הטיול חזרו הבייתה, לבית בגני תקווה כשהם מלאי התפעלות ומיהרו לספר לחברה על החוויה המזומנת לקבוצה הבאה היוצאת לאותו טיול במזור נוסף.

צרו עמנו קשר