מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת – הצדעה למקהלת הבית

מרגש היה לגלות כשנפתח הבית ברמת השרון, כמה רבים הם הדיירים חובבי המוסיקה והשירה. חלקם, לקחו חלק עוד כשגרו בקהילה בחבורות זמר והרכבי שירה שונים, חלקם נמנו ממש על מקהלות מקצועיות יותר וחלקם, סתם אהבו לשיר בטיולים, עם נכדים וכמובן במקלחת והייתה להם הזדמנות לשייף את מיתרי הקול ולהצטרף לחבורת זמר של ממש.

כבר מחודשי ראשית הבית, יצרנו קשר עם מנצחת מקצועית תושבת רמת השרון- יעל גרמן שמלווה את המקהלה בנאמנות אין קץ תוך שהיא בוחרת לזמרים רפרטואר עשיר, מגוון ומקורי הכולל עיבודים מקוריים שלה.

אחד הדברים המרגשים והמלכדים ביותר בחבורת זמר הוא ההווי שלה. דמיינו לעצמכם 20 אנשים ויותר  מתרכזים במקום  אחד, כשהם חולקים את אותה אהבה ותשוקה למוסיקה. מעבר לחברויות שנוצרות בתוך הקבוצה, יש למשתתפים הזדמנות אמתית להגשים חלום.  יש להם פה  ההזדמנות להיות חלק מחבורת זמר מקצועית. המנוהלת ברמה הגבוהה.  הרפרטואר המוסיקלי של המקהלה מגוון ביותר ומורכב  ברובו משירי ארץ ישראל הישנה והטובה לצד להיטים מכל הזמנים המגוון המוסיקאלי הרחב מאפשר לכל משתתף ולכל שומע  להתחבר לסגנון המוסיקאלי ובמקביל  ולהיפתח לסגנונות אחרים, פחות מוכרים  אך מרתקים ומאתגרים לא פחות.

דיירי הבית כולם, נהנים מההופעות של המקהלה שלנו בין אם בחגים, בקבלות שבת ושאר אירועים ותמיד מתמלאים "בגאוות יחידה". עשור למקהלה הוא באמת סיבה למסיבה להפיק ערב הצדעה שבו המקהלה מציגה לנו רפרטואר עשיר ואנו מחזירים לה אהבה.

צרו עמנו קשר