מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: הצצה לעולם הנסיכות הקסום של היוצרת מיכל נגרין

מכירים את מיכל נגרין? החלטנו להוציא את הדיירים שלנו לטיול עם חוויה ממש ייחודית. הרבה מהדיירים שלנו עוסקים ומתחברים לעולם האומנות והיצירה. החלטנו לקחת אותם לאחת היוצרות הגדולות ביותר בארץ – מיכל נגרין. זאת על מנת שיוכלו לשאוב כמה שיותר השראה ולקבל רעיונות חדשים לאמנות שבה הם עושקים בזמנם הפנוי בבית.

%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9b%d7%9c-%d7%a0%d7%92%d7%a8%d7%99%d7%9f

יצאנו, קבוצה של דיירות ודיירים מהבית לסיור במרכז המבקרים של מיכל במפעל שלה בבת ים. קדם לסיור במפעל סרט קצר המתאר כיצד החלה פעילותה בדוכן קטן בשוק האומנים בנחלת בנימין בתל אביב בשנת 1988, כשלאט לאט הפך המותג "מיכל נגרין" למותג ייחודי ובלעדי, מוכר בכל העולם וממשיך להתרחב לעשרות מדינות. היום כל אחד מכיר את מיכל נגרין בין אם הוא עוסק באומנות ובין אם לא. התכשיטים שלהם נמכרים בארץ בכל עיר או ישוב, אין ספק שהיא נחשבת למותג בתחום התכשיטים.

המפעל של מיכל, שמנוהל כולו בארץ ומעסיק בעיקר אזרחים עולים חדשים, מונה כיום 500 אנשי צוות ומעל 65 חנויות קונספט ברחבי העולם. החנויות של מיכל נגרין מציעות חווית קניה שאין דומה לה ואת זה חשנו כולנו על בשרינו כשבילינו על קפה ועוגה בחנות שבמרכז המבקרים. מקום של מיכל מעוצב בטוב טעם, עם אווירה קסומה, ניחוחות ייחודיים, מוסיקה וכמובן הפריטים היפים המוצגים בה. על זמניות, וככאלו – תמיד יישארו באופנה. במפעל של מיכל מעוצב בעיצוב מדהים שנראה שהיא עיצבה אותו בעצמה.

המטרה מאחורי העיצובים לפי האני מאמין שלה, להעניק השראה לכל אישה בכל מקום בעולם. היה זה טיול קטן ומעוצב שהשאיר בכולנו טעם נעים ולחלקנו גם נוסף תכשיט אחד או שניים לאוסף התכשיטים הפרטי.

צרו עמנו קשר