מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: כיתת אמן עם יוצרת צעירה, אורית בן יצחק

מסגרת הפעילות  "כיתת אמן" פותחת בפנינו חוויה ייחודית – לפגוש אמנים מוכרים וותיקים בצורה אינטימית ובלתי אמצעית. כך נפגשנו במהלך השנה עם שמעון פרנס, גלית גיאת בבמאי תומר היימן ועוד אומנים מובילים ומוכרים מהשורה הראשונה. הפעם החלטנו לפגוש את אורית בן יצחק, מכירים?

אורית בן יצחק

אותם אומנים, או לפחות חלקם, החלו דרכם לפני שנים באופן אנונימי, בלי שאף אחד מכיר.  הם יצרו , כתבו וניסו להגיע לתחנות הרדיו ותכניות הטלוויזיה בשביל להיחשף ולצאת מהאנונימיות שלהם עד שלאט לאט בנו את עצמם והפכו להיות אומנים מהשורה הראשונה, אמנים ששם הולך לפניהם.

זיוה האחות הראשית אצלנו בבית שהיא קיבוצניקית לשעבר  הזכירה לנו במהלך הערב שגם נורית גלרון התחילה כך את דרכה כשהייתה עוברת בקיבוצים ונותנת הופעה ולא פעם הקהל שנחשף לחומרים החדשים  שלה,  התקשה  לקבל ולעכל אותה עד שהיא סללה את דרכה לצמרת. בקרוב אצלנו במגדלי הים התיכון באירוע הזמר הרשתי שלנו בחודש ספטמבר.

עידן האינטרנט פתח ערוצים נוספים לפרסום וחשיפה להרבה אומנים המגיעים לסלון של קבוצת אנשים שמתארגנים באופן עצמאי בקבוצות קטנות ומזמינים אליהם הביתה אומן כזה או אחר.  גם אנחנו,  החלטנו לתת במה לאומנית צעירה ואנונימית-  אורית בן יצחק שנמצאת בתחילת דרכה והיא באה לערוך לנו מופע אישי אצלנו בסלון בבית בצומת סביון

אורית בן יצחק מפלסת את דרכה בימים אלו בפאבים, בסלון של בתים אליהם היא מוזמנת והיא גם פותחת את ביתה הפרטי בגבעתיים ומזמינה אנשים לבוא לשמוע ולהקשיב לשירים אותם היא כותבת, מלחינה, שרה ומנגנת .

המפגש עם אורית בן יצחק מאוד מיוחד. אורית, חושפת את החיים האישיים שלה דרך השירים כשהיא מביאה  לידי ביטוי את האהבות שלה האכזבות שלה וכל הדרך שהיא עשתה עד שהחליטה שהמקום שהיא הכי רוצה להיות בו זה תחום האומנות והיצירה . היה זה באמת מיפגש אינטימי, אישי ובלתי אמצעי כמו שכיתת אמן צריכה להיות.

אורית גם מנגנת על פסנתר בצורה נפלאה, גם שרה בקול צלול וברור

וגם המילים שהיא מביאה אתה מאוד חזקות ומספרות בעדינות סיפורים שלא תמיד קלים לעיכול.

המפגש היה מעניין ולמרות שלחלק מהדיירים היה קשה להתחבר אל הלא מוכר,  הם  הרגישו שהמפגש עם כל האנרגיות והחשיפה של האמנית היה מאוד מיוחד ומהנה וכנראה צריך לשמוע את זה שוב ושוב בשביל שהלחן והמילים יהיו יותר מוכרים. לצד כל זה כל הנוכחים התמוגגו מהקטעים היותר ידועים ומוכרים.

ללא ספק מפגש שונה, מקורי  ומאד עכשווי שפותח אותנו לעולמות חדשים ומסקרנים.

אנחנו נמשיך לעקוב אחרי אורית ונזכור שכשהיא תהייה מספיק גדולה ומפורסמת שהיא התחילה בעצם אצלנו בסלון.

צרו עמנו קשר