מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: מטיילים לגלבוע

אנחנו במגדלי הים התיכון רוצים להעניק לדיירים שלנו חוויה בלתי נשכחת. אנחנו לא מציעים את הדברים הסטנדרטים כי יש אותם בכל מקום אצלנו הדיירים יוצאים מחוץ לבית וחווים חוויות בטיולים, ופעילויות מחוץ לבית עצמו.

פתחנו את עונת הטיולים שלנו בטיול ברכס הרי בגלבוע. מזג אוור נעים ושלל פרחים וירק חיכו לנו שם. התחלנו את היום בתצפית מתל יזרעאל שמה שמענו על סיפור נבות היזרעאלי אחאב מלך ישראל ואיזבל אשתו.

%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%9e%d7%92%d7%93%d7%9c%d7%99-%d7%94%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%aa%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%9f-%d7%91%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d

משם התחלנו את דרכנו בדרך נוף הגלבוע: בכתף שאול ראינו מישהו שניצל את תנאי מזג האוויר לצורך קיפצת רחיפה מלהיבה. בנוסף צפינו אל עמק חרוד היפה. בחוות הרוח שנמצאת על הר מלכישוע ושם הכרנו את החלופות לאנרגיה של דלק ונפט בצורת אנרגיה שאובה ואנרגיה של רוח.

ארוחת צהריים אכלנו בית שאן בבית הפרטי של לילי, שאירחה אותנו במסגרת פרויקט "סירים וסיפורים" לארוחה פרסית. חזרנו הביתה עייפים אך מאוד מרוצים. יעידו התמונות בפני עצמן.

הטיול הזה היה כל כך מיוחד בעיני הדיירים שעד היום הטיול הזה לא נשכח ומדברים עליו במסדרונות הבית. טיולים לבני גיל הזהב זה אחד הדברים העושים ממש טוב ותורמים לכל דבר לאוכלוסיה זו. אנו עושים הכל על מנת לתת פעילויות עם תוכן כמה שיותר מעניין לדיירים כדי שאלו יוכלו ליהנות כמה שיותר מתוכן ענייני ומסקרן. זה שחיים בדיור מוגן זה לא אומר שהחיים השתנו, דיור מוגן במגדלי הים התיכון מאפשר אורח חיים מעניין עם שלל אפשרויות לדיירים.

צרו עמנו קשר