מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת - מענטזים ונהנים לקראת אליפות המגדלים

יריית הפתיחה, של האימונים המקדימים,  לאליפות המגדלים הייתה לחגיגה ססגונית ושמחה – כשבמרכזה השתתפו בעיקר דיירות בסדנת ריקודי בטן. נוכחנו לגלות כי מאחורי "העינטוזים" חבויה "משנה" של יציבה נכונה ותנועות מעגליות העובדות על כל שרירי הגוף.  מחול מזרחי, זה למעשה השם האמתי של פעילות זו שזכתה לכינוי העממי  "ריקוד בטן".

מדובר בסגנון מחול שמקורו במזרח התיכון ובצפון אפריקה. למרות השם בסגנון ריקוד זה מפעילים את כל שרירי הגוף ולא רק הבטן. רוב הצעדים והטכניקות הבסיסיים כוללים תנועות מעגליות של חלקי גוף בודדים, כמו הכתפיים, החזה, הבטן, המותניים או האגן. התנועות מודגשות על ידי ניעור או תנועה בולטת של חלקי גוף אחרים.

מה שהופך את הפעילות לשמחה וססגונית במיוחד זה השימוש באביזרים, כמו צעיפי משי ושיפון, מה שמציג לראווה את יכולותיה של הרקדנית. ואכן,  ההדים מסדנת ריקודי הבטן הגיעו לדיירי הבית שהרימו מיד את צעיף המשי והצטרפו לחגיגה.

img-20171025-wa0007

צרו עמנו קשר