מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

"פעילות מעניינת" - מצדיעים למצביאים: פרויקט 70 שנה למדינה

מצדיעים למצביאים

חג פורים הוא תמיד סיבה למסיבה. זהו יום שאין לו גיל ואין לו תאריך תפוגה. השנה בחרנו להפיק בו פרויקט רשתי גדול ומיוחד שישלב את חג הפורים עם שנת השבעים למדינה. לקראת החג אספנו 4 דיירות ודיירים עם הנכדים (ונין אחד) לפרויקט מיוחד שבו המבוגרים והילדים התחפשו לדמויות מרכזיות מעבר המדינה. צוות מקצועי עמל במשך שעות ארוכות והנציח את דמותו של הרצל חוזה המדינה על ידי דיירת הבית שלנו בבת ים – מרגריטה ריזמן הסבתא כשלידה הנכד המאומץ שלה מייקי, גם הוא  הרצל. את דוד בן גוריון , ראש הממשלה הראשון של ישראל, מי שהכריז על קום המדינה הסבא יוסי סגל דייר הבית שלנו בבת ים כשלצידו דוד בן גוריון הנין אורי סגל, סבתא ברכה מרקוביץ דיירת הבית בכפר סבא  ונכדתה מאי התחפשו לגולדה מאיר ראשת ממשלה יחידה שהייתה לנו בישראל. אחרונים חביבים היו סבא ונכד מהבית בנורדיה, עמוס מאיר הסבא ולצידו הנכד הצעיר יונתן מאיר שהתחפשו לראש ממשלת ישראל במהפך השלטוני הראשון – מנחם בגין. תהליך הפיכת הדור הצעיר והדור המבוגר לדמות מהעבר נעשה לכל אחד מהם בנפרד מבלי שראו או פגשו האחד את השני. כל מהלך האיפור וההיפוך תועד בסרט וידאו וצילומי סטילס. מרגש במיוחד היה המיפגש בין השניים כשהם חוו האחד את השני/ייה לקול תקתוק המצלמות של כל הנוכחים. הפרויקט הונצח על ידי צוות צילום שהפיק סרטון מחויך ומרגש במיוחד, ניתן לצפות בסרטון מטה >>>

פעילות ייחודית זו נעשתה במסגרת ה-"אני מאמין" שמלווה אותנו במגדלי הים התיכון לפיו אנו דוגלים  בהידוק הקשר המשפחתי ותיחזוקו לאורך זמן. במסגרת הפעילויות המתקיימות ברשת החלטנו לעשות פעילות זו שהיא מעניינת במיוחד בה אנו מצדיעים למדינת ישראל במיוחד השנה כשהיא חוגגת יום הולדת  70. התוצאה הייתה מהנה, מצחיקה ועשירה בחוויות וזיכרונות משותפים. "לא רציתי שהיום הזה יגמר" אמר מייקי הנכד שעלה לא מקבר מבולגריה ואומץ בחום על ידי מרגריטה. "היה מרגש בעוצמות שלא חווינו עד היום" ציין בהתרגשות עמוס מאיר והוסיף: "מעל הכל הייתה זו חוויה משותפת עם צעיר נכדיי שלא תישכח ותסופר עוד לדורות הבאים"

 

צרו עמנו קשר