מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: שיתוף פעולה בין דיירי הבית וילדי כיתה ד'

החופש הגדול הוא תמיד סיבה למסיבה סביב הנושא הרב גילי. הילדים בחופשה, ההורים עובדים וסבא וסבתא תמיד זמינים ושמחים לעזור. סביב רעיון זה נולד שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין דיירי הבית וילדי כיתה ד' מביה"ס גנים.

שילוב של תרומה לקהילה, מחווה לשכנות טובה ומפגש בלתי אמצעי בין שני דורות – הגמלאים הוותיקים, דיירי הבית בגני תקווה והילדים הצעירים, דור ההמשך השכנים מבית ספר גנים. הפעילות המשותפת שנבחרה הייתה יצירה משותפת.

האכסניה כמובן – חדרי הסדנאות של הבית בגני תקווה והמנצחים על הפרויקט צוות איכות החיים של הבית בניצוחה של מיכל ווטבו העובדת הסוציאלית הנמרצת שלנו לצד הצוות החינוכי של בית הספר. הפרויקט כלל יצירת פאזל/פסיפס. כל צמד דייר וילד עבדו על חלק בפאזל ויחד יצרו תמונה משותפת לפסיפס יתווסף לוגו של הבית עם הסלוגן של "מעניין לחיות פה" והוא יוצב כלאחר כבוד במתחם בית הספר. גאווה לנו וגאווה לדור הצעיר.

פעילות בבית דיור מוגן בגני תקווה

צרו עמנו קשר