מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: יוצרים ציפורים למיזם "ציפורי גיל" המוצג בימים אלו במוזיאון הארץ בתל אביב

בסדנת הקרמיקה יוצרים ציפורים למיזם "ציפורי גיל" של האמנית שלומית חפר המוצג בימים אלו במוזיאון הארץ בתל אביב

אלפי מבוגרים מרחבי הארץ כולה, יצרו אלפי ציפורים מרהיבות, בטכניקות ושילובים אמנותיים מפתיעים, שיוצגו במיצב מיוחד בלב הפארק של מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב.  בין המציגים גם אנחנו לקחנו חלק וחברי סדנת הקרמיקה שלנו עמלו במרץ ליצור כל את ואחד את ציפור הנפש שלו. הנושא הנבחר היה – ציפור הדוכיפת שהיא הציפור הלאומית שלנו.

ציפורי גיל

האוצרת והאמנית הרב-תחומית שלומית חפר, שזהו המיזם החברתי-אמנותי השני שלה בקרב אוכלוסיית בני הגיל השלישי, ובני גיל הזהב חלמה את החלום. מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, חבר לה ומינף את המיזם למיצב אמנותי רחב ומרהיב, מגדלי הים התיכון, רשת דיור מוגן ארצית פרסו כנף של חסות ודיירי הבתים יצרו עשרות רבות של ציפורים.

זהו פרויקט חברתי שיתופי המחבר יחד תרבויות, השראות, חומרים וטכניקות. המיזם מציג ציפורי גיל, כאלה הקיימות בנפשו של כל אחד מאיתנו, והקוראות לנו שוב ושוב – להמריא ולעוף למסע של יצירתיות, שמחה ואופטימיות.

צרו עמנו קשר