מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

רוק 70 - מוזיקה בגיל השלישי

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר במעבר אל דיור מוגן יוקרתי ואיכותי הוא החברה והסביבה שמוצאים במקום. אנשים מבוגרים אשר מגיעים אל גיל הזהב מוצאים את עצמם בודדים מאוד ואינם מצליחים למצוא מטרה בחיי היום יום שלהם או משהו מיוחד להתעסק בו.

דיור מוגן, להקחת רוק 70

חוסר המעש, השעמום והבטלה מביאים רבים למצב נפשי ירוד ולחולי רב, וללא ספק מפחיתים שנים מחייו של האדם. לכן, כיום רבים מבינים כי מעבר אל דיור מוגן יוקרתי ואיכותי, מקום מיוחד עבור גיל הזהב בו יוכלו למצוא עיסוקים שונים הינו מעבר חיוני וחשוב מאוד שיכול לתרום לחיים שלהם באופן משמעותי מאוד, ובמאמר זה תשמעו סיפור מדהים על חבורה שעברה מקרה דומה, והדיור המוגן שינה את חייהם לחלוטין.

5 דיירים – להקה אחת

חיים, אהרון, דוד, ג'יימס ושמואל (שמול) הם 5 חברים בדיור מוגן. כל אחד מהם הגיע למקום במצב דומה – בדידות רבה, שעמום ותחושה של חוסר מטרה. כל אחד מהם הרגיש שהגיע לגיל שכבר אין לו בשביל מה לחיות יותר – הוא כבר אינו עובד, אין לו אישה ואין לו מה לעשות במהלך היום יום. הם הגיעו אל הדיור המוגן עצובים ומדוכאים, אך מיום ליום השינוי שחל בהם הפך להיות משמעותי וניכר היטב.

ההיכרות ביניהם התחילה בשיעור המוזיקה בדיור המוגן. חמשת הדיירים הללו הגיעו בכל יום בו התקיים השיעור עוד לפני הזמן והמתינו בחוץ שיתחיל. אט אט, בזמן ההמתנה, הם התחילו להכיר זה את זה, לספר זה לזה על החיים והבינו כי יש להם תחום אחד משותף – כולם אוהבים מאוד מוזיקה, ובפרט – מוזיקת רוק.

אל השיעור הם נכנסו בשמחה גדולה בכל פעם מחדש, השתתפו בו בהנאה רבה והגיעו אל מרכז החוגים להתאמן בכל פעם שרק יכלו. המדריך, אשר עקב היטב אחר המשתתפים בשיעורים שלו, הבחין כי יש להם כישרון וראה את התשוקה הגלויה שלהם אל עולם המוזיקה. הוא הבין כי יחד הם יכולים ליצור משהו גדול.

הדרך אל הבמה

לאחר אחד השיעורים ביקש מהם המדריך להישאר והעלה רעיון לפיו יקימו להקת רוק בבית הדיור המוגן. הוא הציע לכל אחד להתקדם עם כלי המוזיקה בו הוא מנגן והסביר להם כי עם הדרכה נכונה הם יכולים להקים להקה של ממש ולהביע את הכישרון שלהם בצורה הטובה ביותר. לאחר שהביעו חששות רבים וחוסר אמון בעצמם, ולאחר שכנוע רב של המדריך, הם הסכימו לנסות. כך נוצרה בבית הדיור המוגן שלהם הלהקה "רוק 70".

הם השקיעו בחזרות רבות, עבדו עם המדריך באופן צמוד והתאמנו בכל רגע פנוי שהיה להם. תוך מספר חודשים המדריך הרגיש כי הם מוכנים להופעה הראשונה שלהם, וארגן בבית הדיור המוגן מסיבה במיוחד בשבילם, אליה הוזמנו כל הדיירים וגם בני המשפחה של חברי הלהקה.

לאחר ההופעה, שהייתה מוצלחת במיוחד, היה ניתן לראות באופן מוחשי את האושר של חמשת החברים ואת הגאווה הגדולה שחשו. סוף סוף הם מצאו מטרה חדשה, תחביב משותף אשר הפך אותם לחברים בלב ובנפש ואפשר להם להעביר כל יום מחדש ביצירה ובהנאה. היום, הלהקה כבר מוכרת מאוד בבית הדיור המוגן, והם כבר מלחינים ומנגנים שירים משלהם, בנוסף לקלאסיקות הרוק האהובות עליהם, אותן ניגנו בתחילת הדרך.

צרו עמנו קשר