מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

שרים במגדלים: שמעון פרנס ולהקתו

שמעון פרנס חוגג בדיור מוגן כפר סבר

הבית בכפר סבא מארח את דיירי הרשת לערב יווני בהנחיית שמעון פרנס ולהקתו מידי שנה, סוגרים אצלנו ברשת מגדלי הים התיכון את הקיץ ופותחים שנה חדשה בערב הזמר המסורתי שלנו – "שרים במגדלים" ברחבת הדשא של הבית בכפר סבא.

והשנה, הפך הדשא המסורתי לטברנה יוונית.

בצד הקולינרי נהנו המוזמנים, דיירי כל רשת מגדלי הים התיכון ממטעמי יוון והבלקן המסורתיים שכללו כמובן, איך לא את עלי הגפן, הגבינות הטעימות, הסלט היווני ועוד.

וכשכל זה בא לצד האוזו, אין ספק שהיה פה שמייח!!

על הבמה, שמעון פרנס הידוע לכולם בתור הג'ינג'י החייכן מתוכניות השבת "בטברנה" ששודרה מידי ערב שבת בערוץ הראשון.  לצדו הזמרת עליזה אביב, הזכורה לנו מלהקת השגרירים הנוסטלגית ולידם הנגנים חיים רומנו על הבוזוקי ושמוליק בר עוז.

מעל 500 דיירים ודיירות מחמשת בתי הרשת, יחד עם צוות הבית בכפר סבא כולו ונציגי עובדים מהמטה ומשאר הבתים וכמובן אורחים ומתעניינים מהקהילה, כל אלו התקבצו להם יחד לערב מענג ושמח במיוחד.

שמעון פרנס הפליא בסיפורים וריתק את הקהל שישב קשוב ונהנה. המוסיקה היוונית, הקפיצה את כולנו והיו גם אמיצים שממש פצחו בריקודים על רחבת הדשא בקדמת הבמה.

כיף לפתוח כך את השנה ולקוות שתמשיך להיות עליזה ועמוסה באירועי תרבות.

צרו עמנו קשר