מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

תמיד בסטייל

"מה שחשוב הוא לא להפסיק לשאול." (אלברט איינשטיין).

אחד התחומים שהכי חשוב לנו לקדם ברשת הוא פיתוח תכניות פנאי, תרבות ואינטלקטואליה עבור דיירנו, ביכולת לספק עבורם עניין, סקרנות והנאה במהלך חיי היום יום. אנו רואים זאת כשליחות ומשימה, לא רק לשם העשרה בלבד, אלא גם בכדי לשפר ולחזק את הבריאות הפיזית והכושר המנטאלי של הדיירים.

סטייל

מחקרים שונים שנעשו בחקר הגיל השלישי הראו כי באמצעות הפעלת גירויים שונים, ניתן לשמור על יכולות קוגניטיביות גבוהות – גם בגילאים מאוחרים. אותם מחקרים הוכיחו שקשישים השוהים בדיור מוגן נוטים להפעיל את המוח שלהם טוב יותר מאלו שבוחרים אחרת. הסיבה לכך היא פשוטה – מסגרת חיים עשירה ומפעילה מגרה את יצר הפעולה והסקרנות והוא מצדו שומר על חיות וחיוניות קוגניטיבית.

מה משפיע על התפקוד הקוגניטיבי שלנו?

תפקוד קוגניטיבי קשור בגיל שלנו ובמטען הגנטי שלנו, אבל לא פחות חשוב – בסגנון החיים אותו אנחנו בוחרים ומכמות הגירויים אליהם אנחנו נחשפים מדי יום. היחס הוא ישיר: ככל שנרבה בפעילות מורכבת ומאתגרת למוח, כך נשמור ונפתח את התפקוד הקוגניטיבי שלנו. לחלופין, ישיבה בחוסר מעש, בייחוד בגילאים מאוחרים – תפגע קשות ביכולת לשמר תפקוד קוגניטיבי גבוה.
מכאן ההמלצה הפשוטה ביותר לשיפור התפקוד הקוגניטיבי שנכונה לכל גיל – תשתמשו במוח, תפעילו ותגרו אותו – תסתקרנו ותחשבו.

ממצאים אלו אוששו במחקר מקיף שנערך בארצות הברית שבחן את ההשפעה של אימון קוגניטיבי על 2,800 נבדקים בגילאים 65-94 (תכנית ACTIVE). באמצעות אימון ממושך על כישורים קוגניטיביים שונים (זיכרון, שכילה, מהירות עיבוד) שנעשו בקבוצות קטנות, עלה כי חל שיפור משמעותי בתפקוד הקוגניטיבי בכל אחד מהכישורים, שיפור שנשמר בעזרת אימון נוסף במשך שנתיים.

מה אנחנו מציעים?

בכדי לאפשר גירויים אופטימליים לדיירים, הפכנו לחלוצים בפיתוח תכניות פנאי, תרבות ואינטלקטואליה לגיל השלישי. התכניות בנויות לפי תכלית אחת – לעורר עניין, סקרנות והנאה במהלך חיי היום יום של הדיירים. התוצאה – תכנית תרבות עשירה ומגוונת המשלבת בין תרבות קלאסית לבין זו העכשווית והמתחדשת. לטעמינו, יש לעיצוב, לאופנה ולאסתטיקה מקום מכובד ברשימת הנושאים שהופכים את החיים למעניינים, צבעוניים ועשירים יותר.

אנחנו מזמינים אתכם להסתקרן, להשתתף, לחוות וליהנות מהתכנית העשירה שיש לנו להציע ופתוחים תמיד להוסיף או לשנות בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם הדיירים. ביחד נעמוד במטרה המשותפת שהציב לנו איינשטיין – לא להפסיק לשאול. אנחנו מוסיפים – לעולם לא לחדול מלטעום, להתנסות, לחוות ולהתעניין.

צרו עמנו קשר