מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

תערוכת ציירים בכנסת ישראל לכבוד יום האזרח הותיק

"מה שמייחד את המוחות המקוריים באמת אינו עובדת היותם הראשונים לראות דבר מה חדש, אלא העובדה שאת הדברים הישנים, המוכרים זה מכבר, הדברים שכל אחד רואה ומתחמק מלראות, הם רואים כאילו היו חדשים" (ניטשה)

אדם היוצר באמנות, במחשבה פתוחה להתנסויות חדשות, שומר על איכות חיים גבוהה הרבה יותר מאדם שחי חיים שגרתיים. היצירתיות איננה תלוית גיל ואין לה תאריך תפוגה. היא מפעמת בתוך האומן מרגע היוולדו ועוד יומו האחרון. היצירתיות שבאומן, משנה צורה ומוצאת לעצמה דרכי ביטוי שונות בהתאם לסגנון החיים, תקופות החיים השונות והחוויות שהאומן נחשף אליהן.

מידי שנה, בחודש יוני, נערך בכנסת יום האזרח הוותיק, יום שמוקדש כולו לענייני דיומא של האוכלוסייה המבוגרת. היה לנו הכבוד להציג ביום זה תערוכת עבודות של אמנים כולם דיירי רשת מגדלי הים התיכון. המסר היה- אנחנו נכס ולא נטל!

כל האמנים שהציגו בתערוכה, חצו כבר מזמן את גיל השבעים והם עדין לא מפסיקים ליצור, להתחדש ולהפתיע מחדש את עצמם ואת החברה הסובבת אותם שנהנית מפרי יצירתם.

אין הוכחה יותר נאה שאזרחנו הוותיקים הם נכס. וכמו שנאמר- "תמונה אחת שווה אלף מילים"

צרו עמנו קשר