מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

100 בני 80 צעדו למען הבריאות

צעדה למען הבריאות

לקראת "יום ההליכה הבינלאומי" מטעם ארגון הבריאות העולמי צעדו אתמול "צעירים" בני שמונים בצעדה חגיגית ברמת השרון. המבוגרים הצעירים שמקפידים על אורח חיים בריא גם בגיל המבוגר קראו לדור הצעיר לעסוק בפעילות ספורטיבית.

הצועדים בני השמונים הלכו מסלול משותף של כקילומטר. זה לצד זה צעדו משתתפים השומרים בדבקות על שגרת אימונים יומית ותזונה מאוזנת ואלה שבשל בעיות בריאות מתאמנים בצורה מתונה יותר ובאופן שיקומי. כולם יחד קראו לדור הצעיר והמבוגר שעדיין לא עוסקים בפעילות גופנית לשמור על הגוף, "כי את התוצאות מרגישים בגיל המבוגר ולא בגיל שלושים", הם אמרו.

"יום ההליכה העולמי" שמתקיים מדי שנה ב-11 בנובמבר נערך באופן מסורתי במרבית המדינות החברות בארגון הבריאות העולמי (WHO). מטרת היום היא להגביר את מודעות האזרחים ולהעלות על סדר היום הציבורי את נושא חשיבות הפעילות הגופנית כתורמת לאורח חיים פעיל ובריא.

בסקר נרחב שנערך לאחרונה על ידי חברת "כלים שלובים מחקרים בע"מ" על פי בקשת משרד התרבות והספורט בנושא הרגלי הפעילות הגופנית של אזרחי ישראל, ההליכה נמצאה כפעילות הספורטיבית הרווחת ביותר, אצל כ 41% מהמשתתפים בסקר, במקום השני נמצא האימון בחדר הכושר 12% ובמקום השלישי שחייה, אצל 9% מהעוסקים בפעילות גופנית שלקחו חלק בסקר.

השנה בחר לקדם משרד התרבות והספורט את יום ההליכה בשבוע פעילויות ברחבי הארץ, ביניהן פעילות במרבית בתי הספר בארץ וב 150 רשויות מקומיות שם יקיימו אירועים במהלך יום שלישי, האירוע המרכזי יתקיים ברשויות השוכנות לחופי ים התיכון בין השעות 2-5 אחה"צ כאשר תתקיימנה צעדות בחופים ובטיילות.

צרו עמנו קשר