מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

"100 שנות אופנה"

החברות הטובות ג'ודי ומרגריטה מהבית בבת ים, השתלטו על הטרנד הכי לוהט ברשת והצליחו לחרוך אותו עם מספר שיא של צפיות. מרגריטה רוזמן בת ה־78 וג'ודי לוי בת ה־67 הצטלמו לסרטון "מאה שנות יופי", שמציג בהילוך מהיר את האבולוציה האופנתית של ישראל במאה השנים האחרונות.

אחד הדברים שהעידן הנוכחי עשה עבורנו הוא צמצום הזמנים והמרחקים. אנחנו לא רק יכולים לתקשר כמעט עם כל אדם בכל מקום על הגלובוס, אלא אנחנו גם יכולים, בזכות הטכנולוגיה, לקפוץ בזמן לתקופות שונות ולמקומות שונים. זה מה שקורה עכשיו עם הטרנד שמציף את הרשת בסרטוני יוטיוב של דוגמניות, בעיקר צעירות, ממקומות שונים בעולם שחוזרות בזמן ומציגות את השינויים באידיאל היופי באזורים גיאוגרפיים שונים ולאורך תקופה של מאה שנים. לטרנד קוראים "מאה שנות יופי" ומי שנוהג לצפות אומר שמדובר בפעולה ממכרת, ובעצם, איך לא? אנחנו יושבים עם הנייד או מול המסך וזוכים בהצצה בהילוך מהיר של יופי ואופנה לאורך ההיסטוריה ומכל רחבי העולם — מפולין, ארגנטינה, מקסיקו, אנגליה, איטליה, מצרים ועוד, עם מחלפות, תסרוקות, איפור וסטייל שמאפיינים כל תקופה וחולפים על פנינו במהירות כמו שאנחנו אוהבים.  אנחנו במגדלי הים התיכון לקחנו את הטרנד הזה צעד תודעתי וחברתי קדימה, ובמקום דוגמניות צעירות כמקובל עד כה, משתתפות בו דיירות שלנו במיטב שנותיהן שמדגמנות את מה שנחשב לשיא המודה במאה שעברה ומתקדמות עד ימינו אנו. לגמרי ברור שהבחירה בדוגמניות מבוגרות – שנבחרו לעשות "טייק־אוף"  על טרנד זה שמבוסס בעיקר על פרזנטוריות צעירות שיכולות להיות הנכדות שלהן – נועד לבטא אמירה חד משמעית –

ליופי אין גיל ואין תאריך תפוגה!

 

צרו עמנו קשר