מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אמנות ויצירה בגיל השלישי

אתם יושבים בחדר נעים ורגוע, הראש נקי ממחשבות, הידיים מובילות, לשות וטובלות בחומר. הנאה צרופה, שבסופה תוצר מרשים, פרי דמיונכם אותו יצרתם במו ידיכם.

ריפוי בעיסוק או עיסוק באמנות? לא לחינם, שיעורי אמנות ויצירה לגיל הזהב הם פופולריים ביותר וברשת מגדלי הים התיכון תוכלו לבחור ממגוון רב של שיעורים, חוגים וסדנאות בתחום היצירה.

חוגים וסדנאות אמנות ויצירה עבורך!

 

סדנאות אמנות ויצירה לגיל הזהב הן סדנאות בענפי היצירה השונים, בהן לומדים, מפתחים ומתרגלים טכניקות מגוונות, המשפרות את הביצועים ואת התוצאות בתחומי האמנות השונים.

כך למשל תלמדו טכניקת ויטראז' הנלמדת בבית בסביון, בה עובדים עם זכוכיות צבעוניות ומחברים אותן לכדי יצירה דו מימדית או תלת מימדית מרהיבת עין.

ברשת שלנו תמצאו חוג יצירה בעיסת נייר ממנה נהנים הדיירים בבית ברמת השרון וחוג לגילוף בעץ, שאותו מתרגלים בבית בכפר סבא. חוגים נפלאים נוספים, כגון סריגה, רקמה, תפירה ושזירת פרחים, פיסול בחימר ובקרמיקה, ציור ורישום, הם חוגים שקיימים בכל הבתים ברשת.

תרפיה בעיסוק

האווירה הנעימה בשיעורי האמנות והיצירה מאפשרת שלווה ושקט נפשי. העשייה מפתחת את המוטוריקה העדינה ואת הקואורדינציה, מחזקת תיאום עצבי-שרירי ותיאום עין-יד ומשפרת את הריכוז.

בין אם מדובר בפיסול בחימר, ציור, סריגה, שזירה או כל מלאכת יד אחרת, ההתעסקות באמנות תמיד מרוממת את מצב הרוח ומשפיעה גם על לחץ הדם וסדירות הדופק ועל ידי כך, משפרת את המצב הבריאותי בכללותו.

knitting-600x230

במה לביטוי אישי

מלבד הצד הפרקטי של היצירה, לחוגי אמנות ויצירה יש ערך מוסף חשוב. באמצעות תהליך היצירה ניתן להביא לידי ביטוי מגוון תחושות ורגשות, כך שאלמנט היצירה בעצם משמש כבמה לביטוי עצמי ומעודד את החופש לבחור.

הדיירים שלנו נהנים יותר!
את הידע האמנותי והטכניקה שלמדתם וצברתם מסדנאות היצירה, תוכלו בקלות לחלוק עם הנכדים והחברים ובכך ליזום חוויה משותפת מהנה לכל המשפחה.

בחוגי אמנות ויצירה לגיל הזהב מתאפשרת הכרות רב מימדית בין הדיירים. כמשתתפים קבועים בחוגים, הדיירים זוכים להצצה אינטימית אל נבכי נפשו של היוצר. העניין המשותף מפתח חברויות אמיצות, המשתתפים מגלים אהדה, תומכים ומעודדים איש את רעהו ובצורה טבעית הקשרים החברתיים מעמיקים.

שיעורי האמנות במגדלי הים התיכון מועברים בהנחיית מדריכים יצירתיים, מיומנים ומקצועיים, אשר מלווים את הדיירים היוצרים לכל אורך עבודתם. הדיירים מוזמנים להציג את הפריטים האמנותיים והעבודות שלהם בבתים ולעיתים, חלקם אף משתתפים בירידי אמנות המיועדים לכך.

התוצרים והמתנות היפות שמכינים לנכדים, לקרובים ולחברים, הם סיבה מצוינת לבחור ביותר משיעור יצירה אחד.

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם משעורי אמנות ויצירה במגדלי הים התיכון ולבחור את החוגים שיתנו דרור ליצירה ולנפש שלכם.

art-brushes-600x230

צרו עמנו קשר