מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

עיצוב הדירה בדיור מוגן

אנשים רבים הבוחרים לעבור לדיור מוגן חוששים מהמראה של הדירה בה יגורו. רבים אינם רוצים לעזוב את הבית בו חיו במשך כל חייהם ובו השקיעו כל כך, ומעוניינים להישאר בו גם אם הם מבינים שהזמנים השתנו, ושתנאי המחייה המוכרים פחות מתאימים להם כעת. ובכן, אם הסיבה הזו מפריעה גם לכם או להורים שלכם, ואתם מלאים בחששות, חשוב שתדעו כי עיצוב פנים בדיור מוגן הוא אפשרי, ואתם יכולים לעצב את הדירה באיזו צורה שתרצו בכדי לחוש בה באווירה של בית כפי שהורגלתם עד כה. אין צורך לשחזר באופן מדויק את הבית, אבל די בפעולות פשוטות על מנת להפוך חלל גנרי לחלל האישי והביתי שלכם.

עיצוב דירה

לשמור על הקיים, ולשדרג אותו

 

רבים אשר עוברים להתגורר בדיור מוגן רוצים לשמור על סגנון העיצוב הקיים בדירה אותה הם עוזבים. שמירה על סגנון העיצוב הזה מאפשרת להם לחוש ממש כמו בבית, במיוחד אם הם מתגוררים בדירה באותו סגנון עיצוב במשך שנים רבות. יחד עם זאת, אנו ממליצים במקביל לשמירה על סגנון העיצוב של הבית הישן, לשדרג אותו מעט. למשל, את הווילון הישן והמאובק יכול להחליף וילון גלילה מעוצב אשר גם יצור הצללה יעילה יותר בחדר וימנע מאור להיכנס בשעות הלילה, את המצעים העתיקים והבלויים יכולים להחליף מצעים חדשים ומרשימים יותר וכדומה. כך תקבלו את המראה של הבית, אך תחושה הרבה יותר נעימה, של התחלה חדשה, המלווה כל אחד המגיע אל דיור מוגן יוקרתי ונרגש להתחיל את חייו במקום.

התייעצות עם מעצב פנים מומחה

 

דיור מוגן לגיל השלישי מאפשר לכם לעצב את הדירה בצורה המתאימה לכם, ואפילו להתייעץ עם מעצב פנים מומחה ומקצועי אשר יסייע לכם לבצע את העיצוב באופן אופטימלי ומותאם לצרכים שלכם ולסגנון העיצוב האהוב עליכם. לכן, עוד לפני המעבר כדאי לפנות אל מעצב פנים מומחה אשר יתכנן יחד אתכם את העיצוב ויסייע לכם ליישם אותו בדירה לפני המעבר אליה, בכדי שהיא תמתין לכם מעוצבת ומוכנה למגורים.

 

התאמה לצרכים של האדם

 

רשת מגדלי הים התיכון מספקת דיור מוגן עבור גיל הזהב ומציעה דירות יוקרה מפוארות ומגוון רחב של פינוקים לכל השוהים בה, כך שהחדרים במקום מתאימים לצרכים של בני גיל הזהב ומעניקים להם גישה נוחה לכל דבר לו הם יכולים להיות זקוקים ביום יום ללא כל בעיה. יחד עם זאת, במהלך העיצוב אתם יכולים לשלב אלמנטים נוספים אשר יכולים להשפיע על המגורים בחדר ולהעניק לאדם המתגורר בו מענה הרבה יותר טוב לצרכים שלו ואפשרות לגור במקום הרבה יותר נוח ואיכותי, במיוחד עבורו.

אם כך, הדיור המוגן אינו אפרורי ומשמים כפי שרבים חושבים, אלא כולל דירה מעוצבת באופן אישי על ידי האדם שגר בה, דירה שהוא יהנה להתגורר בה ותהפוך את החוויה שלו מהדיור המוגן להרבה יותר טובה. עם קצת מגע אישי וטביעת עין ייחודית, יוכל כל דייר המעצב את דירתו בדיור המוגן למצוא בה את ביתו החדש.

צרו עמנו קשר