מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הסבת מקצוע בגיל הזהב

אנשים רבים מגיעים אל גיל הזהב וחושבים כי אין כבר מקצוע שיוכלו ללמוד, וכבר מאוחר מדי עבורם, אך למעשה, ההיפך הוא הנכון. דווקא בגיל הזה, בו כבר אין עליכם עול של פרנסה או דאגה, אתם יכולים לדאוג לעצמכם ולבצע הסבת מקצוע לתחום שאתם אוהבים ולהתמחות במקצוע שתמיד חלמתם לעסוק בו. בגיל השלישי ניתן לבצע הסבת מקצוע בעזרת קורסים שונים, וזהו אחד השירותים המוענקים לדיירי הדיור המוגן היוקרתי של מגדלי הים התיכון. רשת מגדלי הים התיכון מציעה דיור לגיל השלישי אשר דואג לדיירים שלו ולאיכות החיים שלהם ומאפשר להם להגשים חלומות ולפתח כישורים באופן נכון ובהתאם לרצונות שלהם.

מקצוע חדש בדיור מוגן

מגוון רחב של קורסים

 

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של קורסים בהם גם בני הגיל השלישי יכולים להשתלב כיאות ללא כל בעיה, כמו נדל"ן ושוק ההון, קורסים בעיצוב גרפי, קורסים לאיפור מקצועי, קורס הנהלת חשבונות ועוד מגוון עצום של קורסים שונים. כך כל אחד יכול לבחור את הקורס המתאים לו ביותר מתוך המבחר הרחב המוצע, ולבצע הסבת מקצוע לתחום שהוא באמת אוהב ובאמת מתחבר אליו.

צורת לימוד המתאימה למבוגרים

 

קורסים המתאימים להסבת מקצוע בגיל השלישי הם קורסים אשר מראש נבנים כך שיתאימו ספציפית לאנשים מבוגרים, והם מועברים באופן בו הם יוכלו להבין את האמור ולבצע את העבודה בפועל ללא כל קושי או בעיה. מרבית האנשים בגיל הזהב מתקשים בדבר אחד עיקרי – עבודה עם מחשב ועם מערכות ממוחשבות. לכן קורסים המיועדים לגיל השלישי כוללים הדרכות מיוחדות להיכרות עם המחשב לאלו שאין להם היכרות מוקדמת יותר וכן הסברים על המערכות הממוחשבות השונות בצורה מפורטת יותר ובהדרכה אישית. באופן זה, כל אחד מהמשתתפים בקורס יכול לרכוש מיומנויות מחשב בסיסיות ומתקדמות, מבלי להרגיש שהוא נשאר מאחור בשל אי הבנה במערכות עצמן או בעקבות קושי בתפעול של המערכת.

להגשים את החלום

 

רבים אשר יוצאים לפנסיה מעידים על כך שהם חשים שלא מיצו את עצמם במידה מספקת. רבים מהם חשים כי לאורך כל החיים הם עבדו רק בכדי להביא כסף הביתה, אך איבדו את האני העצמי שלהם בדרך ואת הקול הפנימי שלהם, שקרא להם לעשות גם את מה שהם אוהבים. לכן, רבים מבני הגיל השלישי אשר מגיעים אל מגדלי הים התיכון בוחרים לנצל את הזמן הפנוי שלהם ומחליטים שסוף סוף יגשימו את החלום שלהם ויעשו את מה שהם באמת רוצים לעשות, את מה שהם אוהבים ומתחברים אליו באופן אישי.

ההגשמה העצמית הזו והעבודה עד ההגעה אל אותה הגשמה עצמית, מביאות את אותם אנשים לסיפוק רב. פעמים רבות אנו רואים אנשים שנכנסו אל דיור מוגן מסוגרים בעצמם ומדוכאים, אך מהרגע שבו התחילו לעבוד בכדי להגשים את החלומות שלהם וללמוד את התחום שתמיד רצו, הם מרגישים אחרת לגמרי: הם מתחילים להיפתח, לחייך ולשמוח, להשתתף בפעילויות חברתיות ובאופן כללי – ליהנות מחיים הרבה יותר טובים ומלאי סיפוק.

אז למה אתם מחכים? אם הגעתם לגיל השלישי ואתם רוצים סוף סוף ללמוד את התחום שתמיד התחברתם אליו, זה הזמן. במגדלי הים התיכון מקבלים הדיירים אפשרות לבצע הסבת מקצוע, להשתתף בקורסים מקצועיים שונים ולשפר את הידע שלהם במגוון עצום של תחומים יחד עם חברים טובים ובהנחיית צוות איכותי. כמובן, אין המדובר רק בלימודים. לאחר הלימודים, הדייר יכול לעסוק במקצוע שלמד. לדוגמא, באחד מבתי הדיור המוגן שלנו החל דייר מסוים ללמוד ציור ולפתח תחביב שהתחבר אליו מגיל צעיר מאוד, והיום הוא מוכר ציורים בעזרת אתר אינטרנט וציוריו אף מעטרים את הדירות של חבריו לדיור המוגן וחללים משותפים במתחם.

צרו עמנו קשר