מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

כך עברתי לדיור מוגן של מגדלי הים התיכון

בדיוק שנה חלפה, ואני מרגיש שאני חייב לשתף את הסיפור שלי עם כולם. לפני שנה, בערב ראש השנה, ישבתי בבית. הבן שהיה אמור לבוא לחג עם הילדים ביטל ברגע האחרון כיוון שבנו הצעיר העלה חום, ונותרתי לבד. בפעם הראשונה בחיי ישבתי בערב ראש השנה לגמרי לבדי, וניסיתי לחגוג את החג – אך ללא הצלחה. לאחר חצי שעה של ישיבה לבדי הסתכלתי מסביבי והבנתי כי אינני יכול להמשיך לחיות בצורה הזו. אמנם הבית שלי מטופח ומהודר מאוד, השקעתי בו במשך כל חיי, אך הבנתי כי הגיע הזמן למצוא פתרון אחר.

כך ישבתי עם עצמי בערב ראש השנה התשע"ו, והתחלתי לערוך חשבון נפש עם עצמי. המחשבות עברו בראשי מהר מאוד ונשארו בראשי עד יום למחרת, וביום זה קיבלתי את ההחלטה. התקשרתי לבני והודעתי לו שאני רוצה לעבור לבית אבות. בתחילה, הוא חשש מאוד וניסה להניא אותי מההחלטה. הוא הבטיח לבקר יותר ולבוא עם הילדים במהלך השבוע, ומאוחר יותר אף הציע שאעבור לגור אצלו, אך לא הייתי מוכן להיות נטל וחיפשתי מקום בו אוכל לבלות את גיל הזהב בתחושה נעימה, עם חברים בגילי ועם פעילויות שיסייעו לי ליהנות יותר מהיום-יום.

כך, מצאנו אני ובני דיור מוגן של "מגדלי הים התיכון", ונסענו לביקור במקום. מיד עם הכניסה הבנו כי זה המקום המתאים ביותר עבורי. אני, שהתרגלתי לחיות כל חיי בסביבה מטופחת מצאתי במגדלי הים התיכון את הסביבה המתאימה לי ביותר ודירה שנראית ממש כמו הבית שלי. באותו היום החלטתי להירשם וכמה שבועות לאחר מכן כבר עברתי אל דיור מוגן יוקרתי במיוחד עבור גיל הזהב – "מגדלי הים התיכון".

 

חיי השתנו בן רגע

כבר ביום בו עברתי להתגורר באותו בית דיור לגיל השלישי הבנתי איזו החלטה טובה קיבלתי. מהרגע שבו נכנסתי אל המקום קיבלו אותי כל הדיירים בחיוך רחב, הציעו לעזור לי עם המעבר ואפילו חגגו לי מסיבת קבלת פנים בשעות הערב. מה אומר ומה אגיד, יום כזה מאושר לא היה לי זמן רב. פתאום לא הרגשתי בודד, הצבע חזר ללחיי והרגשתי שיש לי כוחות מחודשים בגוף להצית את חיי החברה שלי וליהנות מכל יום, ולא רק לשבת ולחכות לרגע בו הערב יגיע.

 

שנה מאוחר יותר

בעוד כמה שבועות נחגוג את ראש השנה התשע"ז, ואני מרגיש כמו בסגירת מעגל. השנה, את ראש השנה אחגוג בשמחה רבה עם חברים טובים שהכרתי, והפכנו להיות ממש כמו משפחה. גם הבן והילדים שלו יגיעו לחגוג איתי, אך לא רק הם. אני מוקף בסביבה חמה ואוהבת, באנשים שהפכו להיות אחים של ממש ובצוות מדהים שעוזר לי בכל שיגעון חדש שלי ובכל דבר שלו אני זקוק. בנוסף, בכדי לחגוג את השנה הראשונה שלי בצורה הטובה ביותר, אתמול קיימנו מסיבה בדיור המוגן בו אני שוהה עם מוסיקה טובה, עם כיבוד ועם החברים הטובים: הנאה צרופה וחוויה שלא אשכח לעולם.

אחרי שנה שבה שיניתי את חיי מן הקצה אל הקצה, ובה קיבלתי חיים חדשים של ממש, כל מה שאני יכול לומר הוא להמליץ לכל מי שמרגיש שהוא במצב שלי להגיע לדיור המוגן של מגדלי הים התיכון. אחרי עשרות שנים בהן עבדנו קשה, גידלנו ילדים והתאמצנו לפרנס את המשפחה – הגיע הזמן שלנו ליהנות מהחיים ולהעלות את רמת החיים שלנו כמה שרק אפשר.

מבחינתי, השנה הבאה הולכת להיות כמו קודמתה, ואפילו יותר טובה. אני מתקדם מיום ליום ומגשים את חלומותיי בכל פעם מחדש.

צרו עמנו קשר