מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילויות מומלצות בשעות הפנאי בגיל הזהב

מעבר להיותו מקור להכנסה קבועה, למרכיב התעסוקה יש גם השפעה ישירה על התפיסה של האדם כלפי עצמו, על מידת החיוניות שלו ועל תרומתו לבית, למשפחה ולסביבה.

אחד השינויים המשמעותיים ביותר המתרחשים בחיים שלאחר הפרישה מהעבודה, זהו המעבר החד מאורך חיים תובעני, עמוס ולחוץ, למצב שבו היום מורכב בעיקר משעות פנאי, ארוכות ולעיתים אף ריקות.

רבים מאיתנו לא באמת יודעים מה לעשות עם כל הזמן הפנוי הזה, ולכן מנהלי הבתים ואנשי הצוות שלנו מוצאים לכך פתרונות מהנים בכל יום מחדש.

שפע הזמן הפנוי הוא הזדמנות נהדרת להתחיל בפרק חיים חדש, נינוח, פורה, אתגרי ומרתק. אנשים רבים מגיעים לגיל השלישי כאשר כוחם עוד במותנם והם מלאים במרץ ובשמחת חיים.

השילוב בין זמן פנוי ובין אנרגיה חיובית מזמן עבורנו אינסוף הזדמנויות חדשות ואפשרויות לצמיחה, להתפתחות אישית ולהנאה.

פעילות ייחודית ומרתקת בשעות הפנאי

שפע של פעילויות פנאי לאורך היום!

ברשת מגדלי הים התיכון מקפידים על סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר, בכדי להעניק לכל דייר ודיירת את חווית המגורים האולטימטיבית. אנו מבינים שזו ההזדמנות שלכם, להרחיב ולהעמיק את תחומי העניין, לנסות, להתנסות ולמצות כל רגע בחיים, בדיוק כפי שאתם בוחרים ועל כן אנו מציעים לכם שפע של פעילויות, גירויים וחוויות, על מנת למלא את היום שלכם בכל טוב.

במגדלי הים התיכון, רשת דיור מוגן יוקרתי, הכול נגיש, מתוכנן ומותאם לצרכי הדיירים והם אלה המחליטים איך יראה סדר היום שלהם. כל דייר ודיירת מקבלים לוח פעילות חודשי, הכולל אינפורמציה לגבי פעילויות פנאי, אירועי תרבות, טיולים הופעות וכמובן רשימת סדנאות וחוגים.

חוגים וסדנאות – מגוון עשיר של חוגים וסדנאות מתקיימים בכל שבוע בכל אחד מבתי הרשת. ביניהם חוגי יצירה ואמנות, דרמה, שירה וריקוד, לימודי שפות, תנ"כ ומחשבים,  ברידג', יוגה, שחיה ועוד… הבחירה היא כמובן בידכם, אז כל שנותר הוא להצטרף.

הגשמת חלומות – אם עד היום לא הספקתם, אז בגיל השלישי זו ההזדמנות להתחיל ולהגשים את החלומות שלכם. עכשיו שהזמן פנוי, נגמרו התירוצים! הגיע הזמן להוציא אל הפועל את משאלות הלב, הרצונות והשאיפות, שעד כה נאלצתם לבטל או לדחות.

טיולים – הגיל השלישי וגיל הזהב הוא זמן אידיאלי לבקר במחוזות ישנים ולגלות יעדים חדשים. אז קדימה לטייל ברחבי ישראל או לנדוד ליבשות רחוקות ובמו עיניכם את העולם לראות.

זמן איכות – הגיע הזמן ליהנות מהדברים הקטנים ולהעניק לכם זמן איכות פרטי עם עצמכם, אפשר למשל לקרוא ספרים, להאזין למוסיקה, לצפות בסרטים ובטלוויזיה, לשחק בקלפים ולפתור תשבצים ופאזלים, לצאת לסיבוב בשכונה, לשבת בים או בגינה ואפילו לגלוש ברשת האינטרנט.

bookglasses-600x230

פעילות חברתית – בין אם זה מפגש עם חברים או שיחה אינטימית, אחד על אחד עם כוס קפה, הליכה משותפת למטרות כושר או הצטרפות לקבוצת קריאה, ארוחה משפחתית או סיבוב בקניון עם הנכדים, פעילות חברתית בשעות הפנאי היא דרך נפלאה להתעדכן ולהתעניין בחיים של הקרובים לכם וגם הזדמנות לשתף אותם במתרחש איתכם.

התנדבות – מומלץ לנצל חלק משעות הפנאי גם למטרות טובות כמו פעילות התנדבותית, שהיא אחת הפעילויות המתגמלות ביותר לשני הצדדים המעורבים. פעילויות אלה תורמות רבות לקהילה ובו זמנית גם מעלות את תחושת החיוניות והערך העצמי אצל המתנדבים. ניתן להתנדב בתחומים רבים, להרגיש סיפוק גדול, להגביר את הביטחון העצמי ולהכיר אנשים חדשים.

רשת מגדלי הים התיכון מעניקה לדייריה מסגרת תומכת, מעצימה ומעשירה. לכן אין סיכוי שיהיה לך רגע משעמם אצלנו במגדלים.

צרו עמנו קשר