מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הבית החדש של מגדלי הים התיכון - גני תקווה

רשת מגדלי הים התיכון הינה רשת דיור מוגן יוקרתי המיועד עבור גיל הזהב. מגדלי הים התיכון מעניקים למבוגרים רבים אפשרות לבלות את גיל הזהב בהנאה רבה יותר ולהעלות את רמת החיים שלהם באופן משמעותי. ב-1/10/2016 מגדלי הים התיכון פותחים דיור מוגן חדש בגני תקווה, וכך מאפשרים ליותר ויותר אנשים אשר מחפשים דיור לגיל השלישי למצוא אופציה יוקרתית ומיוחדת שתתאים להם.

גני תקווה

קצת על הרשת

 

רשת מגדלי הים התיכון הינה רשת פרטית של דיור מוגן יוקרתי עבור גיל הזהב, ונחשבת לרשת הגדולה והמובילה בתחום בישראל. כיום הרשת מנהלת יותר מ- 1,300 יחידות דיור מוגן במיקומים רבים כמו דיור מוגן בבת ים, דיור מוגן בכפר סבא, דיור מוגן בנורדיה, דיור מוגן בצומת סביון, דיור מוגן ברמת השרון ודיור מוגן בירושלים. כאמור, בתחילת אוקטובר 2016 יפתח מיקום חדש – בגני תקווה, אשר יעלה את מספר יחידות הדיור של הרשת למעל 1,650 יחידות דיור.

הייחודיות של מגדלי הים התיכון, ומה שהפך אותה לרשת פופולארית ומבוקשת כל כך, הוא השירות הניתן בה. הרשת מעמידה את הדיירים במרכז, ומקפידה להעניק לכל דייר מענה מלא לצרכיו, לתמוך בבני המשפחה שלו וכמובן – לספק לכל דייר יחידת דיור מרווחת, איכותית ומעוצבת ברמה גבוהה, כך שיוכל לדור בה בנוחות ובהנאה רבה.

למה דווקא גני תקווה?

 

הישוב גני תקווה ממוקם באזור שנהנה מכמה יתרונות חשובים מאוד לאיכות החיים של כל אחד, ובפרט של בני הגיל השלישי. מצד אחד, הוא נמצא במחוז המרכז וקרוב למקומות רבים כמו סביון, פתח תקווה וקריית אונו, כך שהמשפחות יכולות להגיע מהאזורים השונים לביקור בקלות רבה וללא מאמץ. מצד שני, מדובר באזור שקט יחסית אשר מעניק איכות חיים גבוהה יותר לדרים בו. לכן, כשחשבנו על מיקום איכותי נוסף לדיור המוגן שלנו – גני תקווה היתה אפשרות שלא יכולנו לוותר עליה.

איך נרשמים?

 

ההרשמה נערכת באתר האינטרנט של מגדלי הים התיכון, או דרך הטלפון. תוכלו לקבוע פגישה הכוללת סיור במקום, במהלכו תבחנו היטב את הדירות ואת הבתים השונים, תבדקו את האזור, את המפרט הטכני של כל דירה ובית וכל נתון נוסף שתרצו לבדוק בכדי להרגיש בטוחים יותר בבחירה שלכם. כמובן, בסיור תוכלו לפגוש את הצוות המקסים שלנו ואת הדיירים אשר שוהים במקום, וכבר מתחילת הדרך ליצור קשרים חברתיים אשר יקלו עליכם את המעבר ויאפשרו לכם לבצע אותו כיאות.

 

עכשיו במחירים מיוחדים

 

היום, כמה שבועות לפני הפתיחה, אנו מציעים לכם מחירי טרום פתיחה מיוחדים ומשתלמים מאוד, אשר יכולים לאפשר לכם לעבור לבית דיור מוגן איכותי מאוד. בקרוב מאוד תוכלו ליהנות מחיי חברה עשירים, ממגוון רחב של פעילויות המסבות הנאה רבה בכל יום, וכל זאת במחיר מיוחד שלא יחזור. אל תפספסו, פנו עכשיו לקבלת פרטים ומידע נוסף, וכמובן – קבעו פגישה בה תוכלו לשאול כל שאלה שיש לכם, לקבל מענה ולחוש בטוחים יותר בידיעה שאתם נמצאים בידיים טובות.

צרו עמנו קשר